Oferta nr 30611464

  • Stanowisko: Fundraiser/ka - Michałowo k/Białegostoku
  • Nazwa firmy: Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza
  • Miasto: Białystok
  • Data dodania ogłoszenia: 2 grudnia 2019, 23:55

Treść ogłoszenia

Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza z siedzibą w Michałowie to organizacja pożytku publicznego założona przez dr Pawła Grabowskiego w 2009 roku. Fundacja działa z sukcesem od 10 lat i prowadzi społeczne hospicjum domowe na wiejskich obszarach Podlasia, ubogich w ośrodki hospicyjne, z dala od większych miast. Obecnie organizacja rozpoczęła budowę dużej inwestycji: hospicjum stacjonarnego w Makówce koło Narewki, które będzie także pełnić funkcje edukacyjne.
W związku z dynamicznym rozwojem Fundacja poszukuje obecnie kandydata/ki na stanowisko:

MANAGER/KA DS. MARKETINGU I FUNDRAISINGU

Miejsce pracy: Michałowo k/Białegostoku

Zakres obowiązków:

  • realizacja strategii fundraisingowej i marketingowej zgodnie z przyjętymi założeniami;
  • odpowiedzialność za współtworzenie i realizację kampanii fundraisingowych – pozyskiwanie funduszy od darczyńców indywidualnych oraz biznesowych;
  • tworzenie treści materiałów komunikacyjnych Fundacji;
  • rozwój narzędzi pracy: CRM, Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads oraz nowych;
  • zarządzanie kontaktami z potencjalnymi darczyńcami, w tym zbudowanie bazy darczyńców indywidualnych oraz biznesowych, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z darczyńcami;
  • prowadzenie komunikacji zewnętrznej Fundacji, w tym zarządzanie stroną www oraz przygotowywanie informacji na stronę www, przygotowanie materiałów i prowadzenie mediów społecznościowych (Facebook i YouTube), przygotowanie i wysyłka newsletterów;
  • analizowanie wyników działań fundraisingowych w celu identyfikacji najbardziej efektywnych metod pozyskiwania funduszy
  • wyznaczanie nowych możliwości fundraisingowych;
  • współpraca przy wszystkich działaniach promocyjnych Fundacji;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: marketing, ekonomia lub zarządzanie,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze marketingu lub fundraisingu,
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii socialmediowych;
  • praktyczna znajomość technik, działań i narzędzi marketingowych (off-line i on-line), umiejętność  tworzenia i prowadzenia wielokanałowych kampanii promocyjnych,
  • nastawienie na realizację celów,
  • umiejętności koordynowania kilku projektów jednocześnie
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętności sprawnego organizowania pracy własnej,
  • otwartość na zmiany oraz chęć stałego rozwoju
  • kreatywność;
  • umiejętność pisania tekstów promocyjnych;
  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę z misją w innowacyjnej organizacji pożytku publicznego, działającej na rzecz osób potrzebujących z terenów Podlasia,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • współpracę i wsparcie zespołu tworzącego kreatywne środowisko pracy w obszarze fundraisingu i marketingu, ale także pomocy medycznej,
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia i indywidualne doradztwo doświadczonego konsultanta ds. fundraisingu;

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy:  p.grabowski@hospicjumeliasz.pl  (w temacie wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska).

Więcej informacji o Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza na stronie https://hospicjumeliasz.pl/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Hospicjum proroka Eliasza moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.