Oferta nr 30611465

  • Stanowisko: Pielęgniarka - Michałowo k/Białegostoku
  • Nazwa firmy: Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza
  • Miasto: Białystok
  • Data dodania ogłoszenia: 2 grudnia 2019, 23:56

Treść ogłoszenia

Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza z siedzibą w Michałowie to organizacja pożytku publicznego założona przez dr Pawła Grabowskiego w 2009 roku. Fundacja działa z sukcesem od 10 lat i prowadzi społeczne hospicjum domowe na wiejskich obszarach Podlasia, ubogich w ośrodki hospicyjne, z dala od większych miast. Obecnie organizacja rozpoczęła budowę dużej inwestycji: hospicjum stacjonarnego w Makówce koło Narewki, które będzie także pełnić funkcje edukacyjne.
W związku z dynamicznym rozwojem Fundacja poszukuje obecnie kandydata/ki na stanowisko:

Pielęgniarka Hospicjum Domowego w Michałowie k/Białegostoku

Zakres obowiązków:

  • Wizyty domowe u podopiecznych hospicjum domowego
  • Uczestniczenie w comiesięcznych spotkaniach zespołu
  • Angażowanie się w akcje, w tym akcje edukacyjne, Fundacji i Hospicjum.

Wymagania:

  • dyplom pielęgniarki,
  • doświadczenie zawodowe,
  • mile widziana specjalizacja lub kurs z pielęgniarstawa opieki paliatywnej,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętności sprawnego organizowania pracy własnej,
  • otwartość na zmiany oraz chęć stałego rozwoju,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę z misją w innowacyjnej organizacji pożytku publicznego, działającej na rzecz osób potrzebujących z terenów Podlasia,

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy:  p.grabowski@hospicjumeliasz.pl  (w temacie wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska).

Więcej informacji o Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza na stronie https://hospicjumeliasz.pl/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Hospicjum proroka Eliasza moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.